Witajcie na blogu poświęconym Auto Detailingowi oraz Auto Wrappingowi. Znajdziecie tutaj wiele przydatnych informacji, a także odpowiedzi na pytania, które często decydują o wyborze tej czy innej usługi. Na podstawie Naszych niespełna 10- cio letnich doświadczeń oraz indywidualnych przypadków postaramy się odpowiedzieć na wiele nurtujących Was pytań. Zachęcamy do śledzenia Naszego bloga na bieżąco, dzięki czemu poszerzycie swoją wiedzę i w sposób bardziej świadomy dokonacie najlepszego wyboru usługi z Naszej szerokiej oferty usług.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy studiem detailingowym oraz centrum wrappingu. Oznacza to nie mniej nie więcej, że jeśli chcecie zabezpieczyć lakier, odświeżyć swoje auto, bądź zmienić jego kolor to trafiliście IDEALNIE! Chcielibyśmy właśnie w tym miejscu poinformować, a może przypomnieć, że jako jedyni w Naszym wspaniałym województwie zachodniopomorskim otrzymaliśmy tytuł Certyfikowanego Studia nadawany przez producenta powłok, firmę Gyeon Quartz! Aby tego dokonać, wykazaliśmy się zarówno znajomością palety produktów, jak i całej branży. Dodatkowo dzięki temu zaszczytnemu tytułowi tylko u Nas możecie zabezpieczyć swoje auta wykorzystując Nasze topowe produkty ceramiczne, takie jak CanCoat PRO, MOHS+, DuraFlex oraz DuraBead.

Czym jest Auto Detailing?

Najprościej rzecz ujmując jest to szereg czynności wykonywanych przy aucie, prowadzących do zachowania jego nienagannego stanu przez lata (auta nowe) lub przywrócenia należytego blasku i czystości na kolejne lata (auta używane). Z Auto Detailingiem kojarzyć powinny się hasła takie jak: powłoki ceramiczne, powłoki kwarcowe, bezbarwne folie ochronne, polerowanie lakieru, woskowanie auta, pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie tapicerki skórzanej, czyszczenie wnętrza auta, powłoki ceramiczne na: felgi, plastiki zewnętrzne nielakierowane, tapicerkę skórzaną, szyby. W zakres Auto Detailingu wchodzą również coraz częściej usługi dodatkowe takie jak: usuwanie wgnieceń, punktowe usuwanie rys, punktowa naprawa szyb czołowych, ozonowanie wnętrz pojazdów. Wszystkie te wymienione powyżej czynności składają się na profesjonalny Auto Detailing. Większość z nich wykonacie u Nas w studio. Zapraszamy!

Słyszymy się przy okazji następnego wpisu- CZESC!