Czym jest auto detailing?

Jest to zbiór zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych mających na celu zachować lub przywrócić blask pojazdów. Kryją się pod tym czynności takie jak: bezpieczne mycie aut, polerowanie lakieru, aplikacja wysokiej klasy wosków oraz permanentnych powłok ochronnych na lakier, felgi oraz szyby, pranie ekstrakcyjne tapicerek materiałowych oraz czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych, a także wiele innych czynności, które wspólnie razem tworzą ten dotąd niespotykany, widowiskowy efekt, gdy Państwa auto znów zabłyśnie jak nowe.

Nasze doświadczenie

Jako pierwsza firma na terenie województwa zachodniopomorskiego uzyskaliśmy tytuł “Certyfikowanego Detailera”, przyznany Nam za dotychczasowe osiągnięcia oraz kilkadziesiąt zabezpieczonych aut na niezmiennie najwyższym poziomie. Tytuł raz z certyfikatem został nadany przez producenta powłok ceramicznych – firmę Geyon Quartz.

Dowiedz się więcej o nas

Pomysł na właśnie ten rodzaj działalności powstał w oparciu o moją wiedzę, doświadczenie oraz ogromną pasję. Motto jakie przyświeca firmie i ludziom w niej pracującym brzmi: „Z miłości do perfekcji„. A zatem: Perfekcyjnie! Właśnie tak wykonanych usług możecie się Państwo spodziewać oddając swoje pojazdy w nasze ręce.

W razie pytań zachęcam do kontaktu nie tylko poprzez e-mail, czy telefonicznie, ale również osobiście. Niezależnie od formy, z ochotą i radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią usługę lub pakiet usług. Do wszystkich naszych Klientów podchodzimy zawsze uprzejmie, profesjonalnie, indywidualnie.

Bardzo dziękuję za Państwa zainteresowanie naszą firmą.

Shining Beauty Auto Detailing
Piotr Włodarczyk

Shining Beauty

Zobacz wszystkie nasze realizacje