Zabezpieczenie nowego samochodu powłoką ochronną firmy Gyeon Quartz. Jako ochrona lakieru wykorzystywana jest tutaj powłoka kwarcowa Gyeon PURE. Jest to idealna usługa dla osób chcących zachować blask swojego nowego auta na lata*, a także ułatwić jego utrzymanie w czystości. Poza lakierem, zabezpieczamy także zewnętrzne nielakierowane elementy plastikowe.

Czas trwania usługi:  2 dni

Cena: 2 500 zł

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatek VAT.

*trwałość oraz skuteczność produktu jest uzależniona od sposobu użytkowania pojazdu.

 

Dzięki uzyskaniu statusu Certyfikowanego Studia Auto Detailingu nadanego Nam przez producenta powłok- firmę Gyeon Quartz, istnieje możliwość zabezpieczenia lakieru Państwa nowego auta trwalszą i grubszą powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. Charakteryzuje się ona 5-cio letnią gwarancją*, a także zwiększoną odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz niebywałym efektem hydrofobowym. Ponadto Nasze powłoki przepięknie podbijają głębię lakieru, dzięki czemu Państwa auto stanie się jeszcze piękniejsze!

Zachęcamy do skorzystania z programu Gyeon Infinite Warranty, dzięki któremu, spełniając pewne warunki, otrzymacie Państwo powłokę z dożywotnią gwarancją! Sprawdźcie już teraz na czym to polega, kontaktując się z Nami!

UWAGA! Aby powłoka utrzymała się przez zakładany przez producenta okres, należy przestrzegać zaleceń gwarancyjnych.

Czas trwania usługi: 3 dni

Cena: od 3 000 zł

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatek VAT.

*trwałość oraz skuteczność produktu jest uzależniona od sposobu użytkowania pojazdu.

Oddając swoje auto w Nasze ręce nie zapomnij zapytać o auto zastępcze, którym jako jedna z nielicznych firm dysponujemy!

Shining Beauty

Zobacz wszystkie nasze realizacje