Polerowanie mechaniczne lakieru to najczęściej wykonywana usługa w każdym studio detailingu. Ma na celu przywrócenie lakierowi świeżości, blasku, połysku i głębi. Jednoetapowe polerowanie, tzw. One Step wykonywany jest również bardzo często przed aplikacją powłoki ceramicznej na lakier, jako przygotowanie lakieru.

U Nas w firmie na proces ten składa się przede wszystkim właściwe, profesjonalne przygotowanie auta poprzez wieloetapowe mycie, chemiczną oraz mechaniczną dekontaminację. Następnie auto jest polerowane przy użyciu maszyny polerskiej przez co najmniej kilka godzin, aby uzyskać pożądany efekt.

Przy jednoetapowym polerowaniu chcemy usunąć wszystkie mikrorysy oraz zmatowienia. Naszym zadaniem jest sprawić by Wasze auta zostały odświeżone i nabrały blasku, jaki straciły po latach eksploatacji.

Po zakończeniu prac auto jest woskowane. Jeśli natomiast stan lakieru na to pozwala, istnieje również możliwość aplikacji wybranego produktu kwarcowego bądź ceramicznego na jego powierzchnię. O szczegółach przeczytasz TUTAJ.

Oddając swoje auto w Nasze ręce nie zapomnij zapytać o auto zastępcze, którym jako jedna z nielicznych firm dysponujemy!

Czas trwania usługi: 2-3 dni

Cena: od 600 zł

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatek VAT.

Shining Beauty

Zobacz wszystkie nasze realizacje