Ceramiczna ochrona lakieru Szczecin

Powłoka kwarcowa a tym bardziej ceramiczna ma za zadanie chronić Państwa lakier przed powstawaniem mikrorys oraz zmatowień, dzięki niej łatwo i szybko umyjecie Państwo swoje auto sami na myjniach bezdotykowych, a w codziennej eksploatacji zauważycie, że to właśnie Wasze auto jako jedyne błyszczy się na parkingu!

Usługa aplikacji powłoki w Naszej firmie polega na dokładnym, detailingowym myciu pojazdu, następnie na przeprowadzeniu wieloetapowej, gruntownej korekty lakieru. Na tak przygotowany lakier aplikowana jest ręcznie jednowarstwowa kwarcowa powłoka ochronna Gyeon PURE. Poza lakierem zabezpieczamy także zewnętrzne elementy plastikowe oraz klosze lamp odrębnymi, dedykowanymi powłokami ochronnymi. Nasza powłoka kwarcowa chroni lakier przez około 18 miesięcy*, ale może znacznie dłużej! Zależy to tylko od Ciebie!!! Polerując lakier, w trakcie przygotowania go do aplikacji powłoki usuwamy większość głębszych rys oraz wszelkie mikrorysy i zmatowienia. Ma to na celu przywrócenie lakierowi połysku i głębi, a także osiągnięcie na nim efektu lustra.

Ceramika samochodowa na lakier

Czas trwania usługi: od 4 dni

Cena: od 1 700 zł

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatek VAT.

*trwałość oraz skuteczność produktu jest uzależniona od sposobu użytkowania pojazdu.

Dzięki uzyskaniu statusu Certyfikowanego Studia Auto Detailingu nadanego Nam przez producenta powłok- firmę Gyeon Quartz, istnieje możliwość zabezpieczenia lakieru Państwa nowego auta trwalszą i grubszą powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. Charakteryzuje się ona 5-cio letnią gwarancją*, a także zwiększoną odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz niebywałym efektem hydrofobowym. Ponadto Nasze powłoki przepięknie podbijają głębię lakieru, dzięki czemu Państwa auto stanie się jeszcze piękniejsze!

Zachęcamy do skorzystania z programu Gyeon Infinite Warranty, dzięki któremu, spełniając pewne warunki, otrzymacie Państwo powłokę z dożywotnią gwarancją! Sprawdźcie już teraz na czym to polega, kontaktując się z Nami!

UWAGA! Aby powłoka utrzymała się przez zakładany przez producenta okres, należy przestrzegać zaleceń gwarancyjnych.

Czas trwania usługi: od 5 dni

Cena: od 3 100 zł

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatek VAT.

*trwałość oraz skuteczność produktu jest uzależniona od sposobu użytkowania pojazdu.

Oddając swoje auto w Nasze ręce nie zapomnij zapytać o auto zastępcze, którym jako jedna z nielicznych firm dysponujemy!

Shining Beauty

Zobacz wszystkie nasze realizacje